top of page
KARMA GROUP OY

Mūsu kompānija piedāvā darbaspēka risinājumus rūpniecības jomas uzņēmumiem visā Somijā. Mūsu personāls ir prasmīgs un uzticams, vēršot uzmanību uz mūsu partneru kompāniju vajadzībām.

Mēs no sirds ticam, ka visam, kas notiek, ir savs iemesls un nozīme, katram ir savs ceļš ejams, katram no mums ir KARMA.

Kompānija ir dzimusi uz šīs idejas pamatiem, kļūstot par uzņēmumu, kas var atvērt ceļu uz iespējām un palīdzēt darbiniekiem un darba devējiem kopā.

csapatmunka
pozitív munkahely

Mēs ticam, ka ikviens ir pelnījis iespēju virzīties uz nākotni, un kā atbalstu tam mēs pievienojam savu profesionalitāti.

Mēs pārstāvam prasmīgus savas jomas profesionāļus darba meklējumos, kā arī uzņēmumus, kas šādus darbiniekus meklē atbilstoši savām vajadzībām.

Jūsu uzplaukums ir mūsu veiksme!

Mūsu pakalpojumi nosedz visus aspektus strādāšanai Somijā.

Mēs specializējamies darba vietu piedāvājumā starptautiskajam darbaspēkam, īpaši metālapstrādes industrijā.

Mēs varam piedāvāt dažādas iespējas dažādos uzņēmumos.

Mūsu darbs balstās Somijas darba likumdošanā un koplīgumos.

Visi līgumi ir oficiāli, un mums nav atšķirības starp somu un starptautiskiem darbiniekiem: visas sociālās garantijas ir vienādas.

munkakapcsolatok

MŪSU VĒRTĪBAS

 

CILVĒCĪBA

Mūsu uzņēmums balstās savstarpēji cilvēcīgās attiecībās gan ar mūsu darbiniekiem, gan partneriem. Ikviens ir svarīgs!

 

AMBĪCIJAS

Mēs vēlamies savu uzņēmumu attīstīt nepārtraukti. Mēs tiecamies uz to, lai kļūtu par uzņēmumu, kas ieņem aktīvu lomu mūsu klientu attīstībā. Visam, ko mēs darām, ir iemesls!

 

POZITĪVISMS

Ikdienas darba dzīvē mēs vēlētos veicināt pozitīvu attieksmi, jo tā nosaka ikviena „lidojuma” augstumu!

 

TAISNĪGUMS

Taisnīgums raksturo mūsu ētikas un morāles principus. Taisnīgums, sirdsapziņa un prāts mums ir svarīgāks par ienesīguma aspektiem!

bottom of page